Parmaklarınızın uzunluğuna göre karakter analizi yapın: Parmaklarınızın hangisi daha uzun? Parmaklar kişiliği ele veriyor

Saç renginizden göz formunuza, bacaklarınızın halinden bedeninizdeki ufacık bir ayrıntıya kadar her şey kişiliğiniz ilgili notlar düşebiliyor. Elleriniz ve parmaklarınız da bu ipuçlarını veren organlar ortasında yer alıyor. Parmaklarınızın uzunluğuna nazaran daha cazibeli ya da gerilimli bir kişilik yapısına sahip olabiliyorsunuz.

Parmak uzunluğundan karakter tahlili yaparken dikkat etmeniz gereken sadece yüzük ve işaret parmağınızın uzunluğunu karşılaştırmak. Bu yolla aileniz ve arkadaşlarınızın kişiliğini de muhakkak edebilirsiniz.

Hangi parmağınız ne manaya geliyor?

İşaret parmağınız, yüzük parmağınızdan kısaysa…

Bu kümedeki beşerler çoğunlukla alımlı, etkileyici ve konuşkan bir yapıda. Cazibesine kapılanlar bir daha tesirinden çıkamıyor. Çok geniş bir etrafları var ve hayatları ziyadesiyle dışa dönük. Kararlı, hamasetli ve beklenmedik sıkıntılarla başa çıkmak onlar için çok kolay. Sıcakkanlılar ve cana yakınlar. Etraflarındaki şahıslar bu içtenliği hissedebiliyor. Toplumsal aktifliklerin aranan yüzleri onlar. Yeni beşerlerle tanışmaktan ve yeni şeyler keşfetmekten çok keyif alıyorlar.

Mühendislik ve bilim insanı olmak için ülkü parmak uzunlukları denebilir. Birebir vakitte bulmaca üzere karmaşık işler tam onlara nazaran. En akla yatkın tavsiyeler de genelde onlardan çıkıyor ve sıkıntısını anlatanları boşa çıkarmıyorlar.

İşaret parmağınız, yüzük parmağınızdan uzunsa…

İşaret parmağı, yüzük parmağından uzun olanlar genelde kendilerine güvenen beşerler. Arkadaş ortamlarında eğlenmeyi biliyorlar. Gereksiz bahisler için vakitlerini boşa harcamıyorlar. İncelikli düşünen bir yapıları var ve çok dikkatliler.

Bu bireylerin en bariz özelliği, özgüvenlerinin yüksek olması. Sen; kederlerini, dertlerini ya da başına gelen rastgele bir zorluğu tek başına aşmaktan hoşlanıyorlar. Hırslı bir yapıları var ve başlarına koyduklarını yapıyorlar. Her ortamda dikkatleri üzerine topluyorlar. Hiç kimseden çekinmeyen bu şahıslar, toplum içinde niyetlerini rahatça aşikâr ediyorlar.

İşaret parmağınız ve yüzük parmağınız eşitse…

Bu bireyler çok sakin, âlâ huylu ve fikir ayrılıklarından hoşlanmayan yapıdalar. Herkesle âlâ anlaşabilirler. Ailelerine ve arkadaşlarına çok sadıklar ve kendilerini onlara adıyorlar. Lakin kolay sinirlenebiliyorlar. Küçük şeyleri büyük arbedelere çeviriyorlar.

Genelde ortamı sakinleştiren bu şahıslar, sabrı büsbütün tükendiğinde kötüleşiyor. Münasebetlerine sadık ve sağlamlar. Çok da emniyetli olan bu isimler, nerede nasıl davranacağını çok düzgün biliyor ve dışarıdan müdaheleye hiç gereksinim duyulmuyor. Sevdiğinde tam seviyorlar ve bu sevgilerini de belirli ediyorlar. Küçük ikramlar almayı ve ince niyetli olmayı da yeterli biliyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir